Forma reklamy - bilbordy i banery

Kiedyś mawiało się „reklama dźwignią handlu” - i jest to szczera prawda. Nic tak nie przyciąga uwagi, jak dobrze skonstruowana reklama, która ma na celu zachęcić potencjalnego klienta do nabycia przedstawionego produktu.

Marketing to obecnie, niezależnie od dziedziny przemysłu, klucz do osiągnięcia spodziewanego sukcesu, bo dzięki szerokiemu gronu potencjalnych klientów, nowy produkt ma szansę na szybkie wejście do obrotu rynkowego.

Najbardziej trwałymi formami przekazu są banery i billboardy.

Billboardy to na chwilę obecną najtańsze reklamy, umieszczane na wysokich słupach wzdłuż dróg, a także na ścianach budynków. Dzięki temu, można dowolnie rozszerzać zasięg reklamowania produktu konkretnej firmy, a niska cena wykonania billboardów zachęca nawet mniejsze firmy do umieszczania wielu takich reklam w obrębie miasta czy województwa. W zależności od rodzaju reklamowanej działalności, tego typu kampania może mieć zasięg nawet ogólnokrajowy. Bilbordy mogą być oświetlone, lepiej widoczne w nocy i podczas złych warunków pogodowych lub nieoświetlone, a tym samym tańsze. Ceny za wynajem nośników bilbordów kształtują się w zależności od czasu trwania akcji. Najwięcej bilbordów można spotkać na terenie i w okolicy dużych miast. Jednym z nich jest Słupsk.

Reklama w Słupsku ma duże znaczenie dzięki dobrej lokalizacji miasta, z bliskim dostępem do Morza Bałtyckiego. Szerokie możliwości przedstawienia produktów firm poza granicami kraju, sprawiają że ich potęgą jest właśnie reklama Słupsk jest więc niejako miastem strategicznym do tego rodzaju działalności.

Druk reklamowy w Słupsku to również banery. Jest to nieco inna forma reklamy. Baner jest drukowany na materiale, nie przepuszczającym światła, i może być drukowany dwustronnie. Baner jest trwałą i bardzo skuteczną formą przekazu. Do drukowania można użyć dowolnego koloru i dowolnie wybranej czcionki. Na banerach można umieścić wszystkie potrzebne informacje dotyczące reklamowanego produktu, jak na przykład nr telefonu, adres firmy lub umieścić grafikę.

Druk reklamowy w Słupsku to również tworzenie ulotek, folderów, wizytówek, zaproszeń i innych tego typu produktów. Drukarnie zajmujące się tego typu działalnością przyjmują zamówienia indywidualne i zlecenia od firm.

Terminy i ceny uzgadniane są w zależności od rodzaju wykonanej usługi.


Projekt i wykonanie: Bednarek Media